Popis

Revoluční technologie Macfix® na opravu komunikací konečně v České republice a od českého výrobce.

 

Bohemix - produkt prémiové kvality, který nabízí okamžité řešení rychlé a především trvalé opravy výtluků bez nároků na mechanizaci.

 

Inteligentní asfaltová směs Bohemix, vyráběná za použití nejmodernějších technologií (Macfix®) mající za následek naprosto ojedinělé vlastnosti, které odlišují tento produkt od většiny ostatních konkurenčních studených asfaltových směsí. Díky speciálním aditivům není potřeba k ředění asfaltu použití rozpouštědel pro dosažení tekutosti a rychlého vytvrzení. Tato technologie propůjčuje finálnímu produktu mnoho výhod a především mnohonásobně vyšší životnost opravy, která nebyla u dosavadních směsí zcela běžná.

 

Výhody při použití směsi bohemix oproti běžným asfaltovým studeným směsím.    

    I při teplotě směsi - 10°C je materiál stále měkké konzistence (tekutý) a není potřeba jej předehřívat plamenem ani skladovat v temperované místnosti

    Díky tomu, že si zachovává elasticitu a nevytvrdne, čímž by se stal křehký, nedochází k vydrolení ani vypraskání vlivem mrazu. V kombinaci s vysokou odolností proti UV záření a schopnosti se skvěle vázat na okolní materiál jako je asfalt, beton, kámen a kov, dosahuje pak mimořádné životnosti opraveného výtluku - cca 5 let. Na opravené výtluky jsme schopni dát, při dodržení pracovního postupu, dvouletou záruku.

    Jelikož neobsahuje těkavá rozpouštědla, je bez obtěžujícího zápachu, nedochází k měknutí v letním období, i po otevření balení nedochází k tuhnutí a lze jej použít minimálně 2 roky od data výroby, lze jej po tuto dobu skladovat na volné ploše, není zapotřebí dopravy dle zvláštních předpisů ADR, je ekologický a v neposlední řadě je recyklovatelný.

    Velmi jednoduchá aplikace z něj činí nejrychlejší a nejméně náročný způsob opravy výtluků a trhlin (nad 3cm). K opravě vám stačí pouze koště, lopata, ruční pěch a bohemix. Není zapotřebí žádná mechanizace ani větší počet dělníků. Při práci s bohemixem není zapotřebí ořezávání výtluku, penetrace, míchání či zástřik jiným materiálem ani zalití spár. Také potřeba zhutnění není tak vysoká, jako u běžných studených směsí.  Jelikož se jedná o vysoce kvalitní asfaltovou směs, která nepodléhá vnějším vlivům, není nutné se k výtluku opět vracet v letním období k opravě teplou obalovanou směsí. Díky tomu, že není nutné běžný výtluk zařezávat, použije se na opravu až o 40% méně materiálu. Díky tomu dochází k výrazným úsporám. V kombinaci s velmi jednoduchou aplikací a dalším výše zmíněným výhodám, se pak stává oprava Bohemixem tím nejekonomičtějším řešením opravy výtluků a trhlin našich vozovek. Samozřejmě s ohledem na rozsah škod. Při kritickém poškození vozovky může vyjít ekonomika opravy ve prospěch jiných technologií.

Přijde vám to až neuvěřitelné? Rádi Vás přijedeme přesvědčit o opaku a dokázat kvality této směsi. Obraťte se prosím na naše obchodní oddělení.

  

Video produktu bohemix

Další produktová videa můžete nalézt v sekci REALIZACE